Екс-президент України Леонід Кравчук порадив лідеру президентських перегонів в Україні Володимиру Зеленському змінити державну політику щодо Криму, зокрема, налагодити “людські” відносини з кримчанами.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Крим, блокада, Зеленський, КравчукЧитайте також: Олігархи показали, що можуть зробити президентом навіть коня

Таке висловлювання прозвучало в інтерв’ю “РИА Новости Крим”. “Необхідно знімати всі блокади. Питання, пов’язані з водою, електроенергією і так далі, мають вирішуватися цивілізованим ринковим шляхом”, — вважає екс-президент

Розвиваючи і поглиблюючи відносини між Україною і Кримом, поступово вдасться прийти “до правильних висновків”, додав Кравчук.

Читайте також: Чому Кремль не буде дружити з Зеленським

Ці слова вже отримали відгук у Росії. Зокрема, сенатор Олексій Пушков стверджує, що виношувати надію на “повзуче повернення” півострова не варто.

Читайте також: Медведчук на росТБ схиляв Зеленського на амністію бойовиків

“Даючи пораду Зеленському зняти блокаду Криму, Кравчук виходить із того, що вона віддаляє Крим від України, а нормальні відносини наблизять його до неї. Не треба тільки виношувати надію на “повзуче повернення” Криму. А сама собою ідея зняття блокади розумна. Тест для Зеленського”, — написав Пушков у своєму Twitter.