Зустріч Нормандської четвірки на вищому рівні може відбутися 24 або 26 листопада, повідомляє ZN.UA з посиланням на наближене до Банкової джерело.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, Зустріч, Нормандської

Читайте також: Віталій Портников: Шантаж «нормандським форматом»

Якщо зустріч в ці дати не відбудеться, то, за словами джерела, до кінця року лідери вже не зможуть зібратися, і тоді навряд чи можна сподіватися, що зустріч четвірки коли-небудь взагалі відбудеться.

Якщо зустріч відбудеться, на ній планують обговорити виконання Мінських угод, «формулу Штайнмаєра», особливий статус Донбасу, український контроль над кордоном з РФ і місцеві вибори в ОРДЛО.

Читайте також:  Віталій Портников: Зеленський обманює себе і нас

Напередодні глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив, що саміт в нормандському форматі відбудеться протягом найближчих декількох тижнів.

В кінці жовтня президент Володимир Зеленський сказав, що Україна зі свого боку виконує всі умови для проведення зустрічі лідерів країн нормандської четвірки.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков раніше заявляв, що підготовка до організації саміту в «нормандському форматі» фактично призупинилася, «оскільки вимоги однієї зі сторін постійно змінюються».

Кучма: “Формула Штайнмаєра” не призведе до миру на Донбасі