Жодну війну не виграли лише захищаючись, потрібен власний наратив  для країни — що таке Україна, що таке бути українцем, які потрібно мати цінності та ідеї.

війну не виграли. Росія, пропаганда, гібридна війна, НАТО, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaТаку думку висловив директор центру передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі Яніс Сартс, виступаючи на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Жодну війну не виграли лише захищаючись. Я не кажу, що треба нападати на Росію. Я кажу, що потрібен і власний наратив — що таке Україна, що таке бути українцем, які цінності, які ідеї, за що варто жити і за що варто вмирати — ось що має бути встановлено. Так само і для будь-якої іншої країни. Також нам треба задіювати технологічні компанії. Як я і зазначав, я розглядаю зміни у цьому середовищі, ми поки що далеко не все бачимо, є значно більше нового, що з’явиться у цьому потоці. І якщо у нас немає корпоративних мереж з великими технологічними компаніями, буде нам надзвичайно важко — як нам, так і урядам вирішити ці питання», — заявив Сартс.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні 7-8 листопада проходить міжнародна конференція «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед».

В рамках конференції 7 листопада вже виступив Президент України Петро Порошенко, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Верховної Ради Андрій Парубій та інші.

*** наратив  це спосіб комунікації, спосіб отримання та передачі фактичної (якісної) інформації