Президентів України Володимира Зеленського та Росії Володимира Путіна не запросили на присвячені висадки союзників у Нормандії у Франції заходи, на яких буде присутній президент Емманюель Макрон.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Єлисейського палацу, передає РБК.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленский, Путин, Макрон, Нормандії

У прес-службі зазначили, що зазначена церемонія пройде під головуванням прем’єр-міністра Франції Едуара Філіпа, а не на рівні глав держав. У червні цього року відзначається 75-річна річниця операції «Оверлорд», яка ознаменувала відкриття Західного фронту в ході Другої світової війни.

Між тим у прес-службі президента Володимира Зеленського повідомили, що в ході переговорів з іноземними делегаціями, які побували в Києві на його інавгурації, новообраний глава держави отримав запрошення відвідати Брюссель, Францію, Німеччину.

У квітні поточного року Петро Порошенко заявив, що під час празнований в Нормандії може відбутися зустріч на рівні лідерів країн «нормандського формату» для обговорення врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Читайте також: Зеленський готує указ про розпуск Ради, вибори планує на 21 липня