Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що влада проти нього готує кримінальну справу. Відповідне відео він опублікував на сторінці у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, провокації, Зеленський заявив

За його словами, наразі вже реєструють кримінальну справу про нього та проти “Кварталу” за “відмивання якихось там грошей”.

“З’явилась інформація, що спеціальні люди шукають контакти на території ЛНР, щоб там встановити біг борди, мої політичні бігборди з моїм обличчям, ну я дуже радий, що у нашої влади дуже багато друзів серед терористів”, – заявив шоумен.

Читайте також: “Зеленський може відмовитися від участі у виборах президента”, – журналіст

Він також розповів, що депутат “однієї партії з трьох букв” наразі реєструє проти нього кримінальну справу, а найближчим часом повинна з’явитись ще одна кримінальна справа проти шоумена.

“Ще така цікава інформація. Я думаю в найближчий час з’явиться кримінальна справа проти мене, що я нібито у 2002 році на автомобілі у Чернігівській області збив людину”, – сказав Зеленський.

“Люди добрі, ну це вже зовсім предел. Але я дуже вдячний за цю інформацію, спасибі їм велике, багатьом професіоналам, фахівцям з правоохоронних органів. Є нормальні люди і це дуже круто. А всім цим “лайномьотам” і фейкерам хочу сказати: ми все памятаємо, нічого не забудемо, і буде відповідь. Буде, згідно закону”, – додав кандидат у президенти.

Читайте також: «Зе» феномен: українці хочуть Голобородька, а отримають Коломойського

Нагадаємо, що в понеділок, 4 березня, в будівлі, де знаходиться офіс Володимира Зеленського, поліцейські знайшли елементи апаратури прослуховування. За словами радника глави МВС Антона Геращенко, знайдені прослуховуючі пристрої видають тільки за ліцензією СБУ.