Президент України Володимир Зеленський в суботу, 14 вересня 2019 року, відвідує з робочою поїздкою Дніпропетровську область, де представить нового голову обласної державної адміністрації Олександра Бондаренка.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, Дніпропетровська ОДА, Олександра Бондаренка
Зеленський представив Бондаренка головою Дніпропетровської ОДА

Представлення Бондаренка відбулося у День Дніпра – 14 вересня Зеленський наголосив, що дає новому очільнику Дніпропетровщини два місяці, аби проявити себе на новій посаді.

«Хочу представити нового голову. Олександр Бондаренко — молодий менеджер. Наша головна вимога до всіх голів обласних адміністрацій — випробувальний термін. До Нового року дивимось як справляються… Якщо справиться, то добре», — сказав глава держави.

Читайте також: Квасневський — Зеленському: «Якщо контролюєш все, то не контролюєш нічого»

Окрім того, президент ознайомиться з виконаними роботами з реконструкції автодорожнього моста №2 (Новий, або Центральний).

Зеленський також візьме участь у відкритті турніру «Найсильніша людина України — 2019» та ознайомиться з результатами капітального ремонту елементів благоустрою скверу «Прибережний».

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України погодив призначення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації — підтримав проект указу президента про призначення Олександра Бондаренка на цю посаду.

Довідка

Як відомо з відкритих джерел, Олександр Бондаренко зареєстрований  у Харкові, але живе й займається підприємництвом Києві.

Його дружина Регіна Бондаренко — громадянка Росії.

Бондаренко задекларував квартиру в Харкові площею 126,9 квадратного метра, а ще квартиру в Києві площею 89,8. Має він автомобіль Mazda 6 2016 року випуску вартістю 850 тисяч гривень.

Бізнесмену належить 33,34% загального капіталу компанії “Бі енд Бі Фудз” (там він і працює директором) і 100% в компаніях “Сталі Бізнес Системи”, “ЛОК СТОК” і “ФІЛД Маркетинг”. Заробляє майбутній ймовірний чиновник 108 тисяч гривень – це зарплата за основним місцем роботи. А ще має 96 тисяч за сумісництвом і 144 тисячі доходу від підприємницької діяльності.

Однак дружина Бондаренка заробляє куди більше — 660 тисяч гривень. Де вона працює -невідомо.