Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що може їздити на велосипеді, але це небезпечно з огляду на його безпеку.

Про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому 12 квітня на YouTube-каналі «НОВИНИ УКРАЇНИ».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, їздити на велосипедіЧитайте також: “Лисий з кварталу теж вирішив в політику погратися”: Кошовий записав відеозвернення до українців

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський відповів на запитання про своє пересування Києвом на автомобілі.

«Мені зранку хлопці сказали: «Як так, ви їдете на машині, а ми вас у Києві переслідували на велосипеді?» Хлопці, дивіться, все правильно ви говорите. Я можу їздити на велосипеді. Ви хочете, щоб мене «грохнули?» – сказав він.

Пізніше відео видалили, воно лишилось на інших YouTube-каналах, зокрема, на «Нейтральный».

У серіалі «Слуга народу» президент Голобородько, якого грає Зеленський, їздить на роботу велосипедом.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосувало 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95%. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Читайте також: Зеленський 4 рази проігнорував повістки до воєнкомату