Президент Володимир Зеленський заявив про створення робочої групи, яка буде займатися питаннями реформи системи охорони здоров’я. Відповідний Указ президента оприлюднений на сайті глави держави.

Зеленський, видатні лікарі, охорони здоров’я, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Мова йде про “колегію видатних лікарів”, про створення якої раніше оголосив президент.

“Ми домовилися, що під президентом України ми зробимо колегію з видатних лікарів всієї країни, – це не тільки головлікарі, але і фельдшери, всі. Ми поставили завдання вчора: я хочу, щоб вони дали нам всі висновки з приводу цієї частини реформи, яка була, і частині, яка буде в майбутньому”, – сказав Зеленський.

Передбачається, що до 1 березня робоча група проаналізує процес реформування системи охорони здоров’я.

А за результатами фахівці повинні внести пропозиції щодо подальшого поліпшення медицини. Зокрема, щодо фінансування, удосконалення системи підготовки медичного персоналу, підвищення рівня зарплат, а також наукового супроводу системи охорони здоров’я.

Головою групи призначений голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Також до складу команди увійшли: директор Інституту серця Борис Тодуров, голова Інституту трансплантології Олександр Усенко, колишній міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, керівник «Дитячої міської поліклініки № 6» Одеської міськради Сергій Горищак та інші.

Нагадаємо, раніше Михайло Радуцький розповів, коли в Україні може з’явитися страхова медицина.

Журналіст Денис Казанский прокоментував призначення «видатних лікарів».

До робочої групи з реформування охорони здоров’я, яку своїм указом 21 лютого створив президент Володимир Зеленський, увійшли учасник програми «Битва екстрасенсів» на ТНТ Михайло Радуцький і свідок «чудесних зцілень» Кашпіровського Борис Тодуров. Причому Радуцький очолив цю групу.

А міністр культури Володимир Бородянський, який раніше сам робив шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ, заявив, що завдяки екстрасенсам розкрили безліч кримінальних справ.

Міністр культури Бородянський: завдяки екстрасенсам розслідувано багато кримінальних справ

Поки всі жартували над тим, що влада в країні належить комікам, з’ясувалося, що насправді влада належить екстрасенсам.

А ви дивуєтеся, що темні селяни бояться коронавирусу. Щастя, що вони відьом поки не спалюють.