Володимир Зеленський офіційно став президентом України. У квітні він здобув перемогу в другому турі виборів президента, отримавши 73,22% голосів. П’ятий президент України Петро Порошенко мав 24,45%.

Зеленський офіційно став президентом, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaЧитайте також: У БПП і Народному фронті прокоментували розпуск Ради

Володимир Зеленський став шостим президентом України. Він отримав гербову печатку, булаву і посвідчення глави держави.

Володимир Зеленський склав присягу і став шостим президентом України.

Новообраний гарант поклав руку на Пересопницьке Євангеліє та зачитав текст присяги, затверджений статтею 104 Конституції України:

«Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цю високу посаду, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, дотримуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі».

Глава Конституційного суду Наталія Шаптала вручила Зеленському гербову печатку, булаву і посвідчення глави держави.

Не обійшлося і без конфузу.

Посвідчення президента України впало з подушки на підлогу після вручення Володимиру Зеленському.
Посвідчення Президента України впало на підлогу після вручення його Володимиру Зеленському.

Так, після того, як йому вручила голова ЦВК посвідчення президента України, Зеленський поклав його на спеціальну подушечку, яку тримав представник почесної варти, і посвідчення впало з неї.

При цьому хтось із депутатів з фракції Самопоміч, які були поруч, підняли посвідчення і поклали на місце. Також на урочистому засіданні Зеленському вручили булаву і печатку.

Сайт президент України змінився.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Тепер на головній сторінці офіційного представництва написано — президент України Володимир Зеленський.

На сайті написана біографія нового президента. Там вказано, що Зеленський безпартійний.

«Від самого початку бойових дій на Донбасі разом зі студією «Квартал 95″ допомагав армії. Актори передавали бійцям кошти, техніку, відвідували з концертами передову та різні військові частини», — йдеться у тексті.

Станом на 11:20 указів Зеленського немає.