Володимир Зеленський дав однозначну відповідь всім своїм критикам і тим, хто сумнівається в його рішенні брати участь в президентських виборах.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, реклама, Володимир ЗеленськийКандидат в президенти опублікував нове відео, в якому зібрав всі негативні питання, які йому довелося вислухати за час своєї передвиборчої кампанії. На думку Володимира Зеленського, більшість з них спрямовані на те, щоб «вибити його з сідла» – пише From-ua.

Читайте також: “Повинен бути референдум”: Зеленський зробив гучну заяву на зустрічі з провідними світовими ЗМІ

«Ти розумієш, як зміниться твоє життя? Ти будеш мало спати і майже не бачити дружину і дітей. Ти розумієш, що це не зйомки в серіалі? Ти клоун! Куди ти лізеш? Державою має керувати еліта, а не клоун з Кривого Рогу. Ти розумієш, скільки людей тебі повірило? Вони грабували 28 років, думаєш, вони так просто здадуться? Ти готовий брати під варту це кодло? Ти готовий змінити все? », – з такими питаннями Зеленському доводиться стикатися щодня.

Однак, кандидат готовий дати на них однозначну відповідь: «Так, я готовий», – заявив він в своєму відео.

Читайте також: Про Зеленского. Думка простого солдата

У коментарях до ролика українці підтримали лідера «Кварталу 95».

«Оберемо Зеленського в першому турі!», «Я теж готова», «Ми за Тебе Вова !!! З Богом! »,« Володя, не обмани! », – пишуть вони.

Володимир Зеленський: передвиборча реклама «Так, я готовий»