Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що готовий до перемовин з президентом РФ Володимиром Путіним і відповів, чим готовий пожертвувати.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу «Україна», яке у запису вийшло в ефір ввечері 7 квітня.

готовий до перемовин, Путін, Зеленський, вибори, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЧитайте також: У штабі Зеленського пояснили як поборять корупцію: подробиці

За словами Зеленського, з Росією «однозначно треба говорити».

«Війна з Росією. Тому з РФ треба говорити. Мають бути переговори і дипломатичний формат перемовин з РФ у присутності представників Заходу», — зазначив Зеленський.

На питання, чи готовий він до перемовин з Путіним, Зеленський без сумніву заявив «Так».

«Жертвувати територіями і людьми ми не будемо ніколи. Цілісність України має бути константою (математичний термін, величина, значення якої не змінюється — ред.)», — додав він на питання, чим готовий пожертвувати.

Зеленський заявив, що у Європі багато хто хоче допомагати Україні.

«Усі розуміють, що зараз головна задача — не просто зупинити війну, а зробити перші кроки — припинити стрілянину. Для цього є Мінські угоди, треба продовжувати мінський процес. Але усі згодні — ці мінський формат треба реформувати», — заявив Зеленський.

На вирішення питання щодо припинення вогню «ми не можемо дозволити собі якийсь довгий процес», додав він.

За його словами, також має бути розпочато «інформаційну війну, в якій ми маємо бути переможцями».

«Маємо достукатися до кожного українця, що живе на окупованих територіях, не просто їм щось пообіцяти, а відновити стосунки. … Почати платити пенсії людям, які живуть там (на окупованих територіях — ред.), говорити їм, що вам запудрили мізки, що ми вас чекаємо, любимо, усіх переможемо, скоро стрілянина закінчиться, ви повернетеся у склад України, усі окуповані території», — зазначив кандидат.

Читайте також: Зеленський про свою команду: Це буде великий сюрприз

  • Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня.
  • У другий тур, який відбудеться 21 квітня, за підрахунком 100% електронних протоколів, пройшли чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.
  • 7 квітня ЦВК офіційно оголосила підсумки першого туру виборів президента: Зеленський набрав 30,24%, Петро Порошенко — 15,95%.