Володимиру Зеленському подобається посада президента відповідальністю та можливістю допомогти поліпшити життя людей. Загалом політик хотів би увійти в історію.

Зеленський в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів, що президентство дає можливості щодня щось робити, щоб не просто так проживати день.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, президент, Зеленському

Лавров каже, що в Кремлі не проти повернути посла РФ у Київ

Мені це подобається. Влада – це можливість. У мене є можливість допомогти. У мене немає можливості заробити гроші, але мені це не потрібно. Мені 42, я хочу бути в історії,
– сказав Зеленський.

Політик наголосив, що його найняв на роботу український народ, тому Зеленський перед ним повинен буде звітувати «за свою роботу як найнятий менеджер».

Про що ще говорив Зеленський в інтерв’ю:

  • Володимир Зеленський визнав, що у президентській команді справді є конфлікти, які перешкоджають роботі. Це означає, що деяких людей «втратять».
  • Зеленський вважає, що президентська партія «Слуга народу» повинна пройти очищення. Президент пояснює, що відчуває провину через деяких нардепів.
  • Політик вірить у те, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат у сусідній Польщі.
  • Президент назвав головним завданням його команди у найближчі роки – закінчення війни на Донбасі.
  • За словами політика, до вересня 2020 року ставки за іпотечними кредитами в Україні мають скоротитися до 10% річних.
  • Володимир Зеленський схвалює той факт, що справа про вбивство журналіста Павла Шеремета зрушила з мертвої точки, але нагадав про відповідальність правоохоронців.
  • Політик наголосив, що Україна повинна відмовитися від ямкового ремонту доріг.