Кандидат в президенти Володимир Зеленський має намір зробити презентацію своєї команди «самим чудовим шоу у своєму житті».

Про це у своїй колонці для «Нового Часу» написав французький філософ і публіцист Бернар-Анрі Леві.

вибори, презентація команди, Зеленський, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЧитайте також: ЦВК офіційно оголосила результати першого туру й призначила другий

За його словами, під час зустрічі з фронтменом студії «95 квартал», останній засміявся, коли йому було сказано про те, що для управління країною потрібна програма дій.

Зеленський заявив, що програма в нього є, просто «ніхто не переймається тим, щоб її прочитати».

«А що стосується моєї команди, вас чекає великий сюрприз. Я зберу її відразу ж. І зроблю це публічно. І, оскільки ви все сприймаєте мене як шоумена, це буде саме прекрасне шоу моєї кампанії і мого життя», – процитував Бернар-Анрі Леві слова Зеленського.

Як повідомлялося раніше, філософ Бернар-Анрі Леві розповів про те, що президент України Петро Порошенко опосередковано посприяв вирішенню Зеленського балотуватися на посаду глави держави.

Читайте також: Чоловік записав звернення до Зеленського з гранатометом в руках і дав 24 години. До нього прийшов спецназ