Сьогодні під час поїздки на Львівщину президент України Володимир Зеленський представив нового голову Львівської обласної державної адміністрації, ним став адвокат Маркіян Мальський.

Указ про призначення Мальського був оприлюднений на сайті президента України від 5 липня, за кілька годин до офіційного представлення.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Львівська ОДА, Зеленський, Маркіян Мальськийновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

За словами новообраного голови Львівської ОДА, він сподівається на підтримку громадських активістів і депутатів. Також він запевнив, що Львівська область і надалі буде підтримувати зовнішньополітичний курс України.

Зеленський назвав головними завданнями Мальського на новому місці повернення українців, які працюють закордоном і допомогу в розвитку їхнього бізнесу. Також він додав до цих цілей припинення контрабандистської діяльності.

Хто такий Маркіян Мальський?

Маркіян Мальський, адвокат, кандидат юридичних наук і автор 3 книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей. Йому 35 років, і він є сином декана факультету міжнародних відносин Львівського університету імені Франка.

З 2010 по 2014 рік він був українським послом у Польщі, після чого обіймав посаду почесного консула України в Австрії. Крім того, Мальський очолює західноукраїнську філія юридичної фірми Arzinger.

За даними Zaxid.net, Мальський одружений і у нього двоє синів. У декларації за 2018 рік він вказав 8,7 млн грн. заробітку, а його дружина Андріана – 101 тис. грн. Крім роботи у Львівському медичному університеті її статки складають цінні папери ТОВ “Провесінь Агроінвест” на 3,8 млн грн.

На банківських рахунках Мальського лежить 232,2 тис. грн., 56,4 тис. доларів і 32,3 тисячі євро, готівкою є 42, 7 злотих. Також Андріана задекларувала 33,1 тисячі доларів готівкою.

Подружжя Мальских володіє сімома квартирами у Львові, 6 із них записані на голову ОДА. Крім цього, його дружині належить земельна ділянка площею 1200 м2 в селі Підгородці Сколівського району. У гаражі Мальського стоять два автомобілі – Audi Q7 2017 року випуску і Mercedes GL 550 2007 року.

Нагадаємо, 14 червня Зеленський запропонував жителям Львівської області обрати голову ОДА з трьох кандидатів, серед яких був Мальський. Конкуренцію йому складали два бізнесмени.