Кандидат у президенти, актор Володимир Зеленський відвідає Париж (Франція) і проведе зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном в один день з Президентом Петром Порошенком — 12 квітня.

Про це повідомив на брифінгу позаштатний радник Порошенка, спікер його виборчого штабу Олег Медведєв.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Вибори, Макрон, Порошенко, Зеленський, відвідає ПарижЧитайте також: Кінець старої епохи: Зеленський записав об’єднуючий ролик

Він також озвучив позицію Порошенка з приводу бажання Зеленського провести міжнародну зустріч.

«Мені відомо, що Зеленський поїде до Макрона. Через дипломатичні канали французи координували це питання з українською стороною. Позиція Порошенка полягає в тому, що для Зеленського було б корисно злізти зі сцени, вийти зі сфери шоу-бізнесу і трошки пірнути у світ реальної політики, в тому числі міжнародної, і отримувати якийсь досвід… тому мені відомо, що Зеленський буде, здається, в п’ятницю в Парижі і справді проведе зустріч з Макроном. Цього ж дня в Парижі повинен бути і Петро Порошенко, який теж буде зустрічатися з Макроном», — сказав він.

Також Медведєв думає, що незалежно від результатів виборів президента в Україні, очевидно, що команда Зеленського планує брати участь у парламентських виборах.

Речник додав, що 12 квітня Порошенко планує здійснити візит до Німеччини і проведе переговори з канцлером Ангелою Меркель.

Читайте також: Порошенко сделал Зеленскому новое предложение: первые подробности

Нагадаємо: 

  • Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня між чинним главою держави Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.
  • 19 квітня між кандидатами заплановані дебати. Наразі між штабами кандидатів точиться суперечка щодо місця і часу проведення дебатів.
  • Офіційні дебати заплановані на «Суспільному» 19 квітня о 20.00.