Шоумен Володимир Зеленський, який раніше заявив про намір балотуватися в президенти України, звернувся до українців з пропозицією допомогти йому написати передвиборчу програму.

Відповідне відеозвернення він опублікував у Facebook.

Володимир Зеленський, пережвиборчу програму, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Перед цим він зачитав тези з програм інших політиків і зазначив, що не зрозуміло, де чия обіцянка і що з того виконано.

«Мені здається, старі політики живуть простим принципом — ні у кого нічого не запитуючи, багато обіцяти. Я зроблю по-іншому. Ми напишемо мою програму разом з тобою», — звернувся він до глядачів.

Зеленський зазначив, що разом зі всіма напише свою програму, а потім знайде шляхи вирішення «всіх проблем», а вже потім — втіле їх у життя.

Для реалізації цього задуму він попросив написати йому 5 головних проблем України.

Нагадаємо,

  • В новорічну ніч шоумен Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на пост президента України.
  • Виборчий процес на виборах президента України стартував 31 грудня.
  • Володимир Зеленський, попри те, що фігурував у соцопитуваннях щодо рейтингів кандидатів у президенти, до останнього не коментував, чи планує висувати свою кандидатуру. В інтерв’ю, яке з’явилося 25 грудня, Зеленський повідомив, що «думає» про свій похід на вибори: «Я думаю, що може бути — так». Також він висловився щодо розв’язання конфікту на Донбасі, зазначивши, що з Росією з цього приводу «доведеться домовлятися».
  • У листопаді він вперше прокоментував результати соцопитувань, відповідно до яких він поступиться президентським місцем лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у другому турі.
  • З 2016 року в Україні існує партія «Слуга народу», яка раніше називалася «Партія рішучих змін» і була перейменована у 2017 році. Головою політсили став Іван Баканов. Партія не має нерухомості та коштів, але має Вищу раду партії, повні тезки членів якої пов’язані зі студією «Квартал-95» Зеленського.
  • В Україні також відомий серіал «Слуга народу», створений студією «Квартал 95». У ньому вчитель історії Василь Голобородько, якого грає Зеленський, стає президентом України і намагається чинити не так, як зазвичай робили політики.