Перший тур виборів президента України пройшов прозоро і чесно. Про це заявив кандидат у президенти України Володимир Зеленський у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Зеленский, Аваков, Перший тур виборівЧитайте також: Чоловік записав звернення до Зеленського з гранатометом в руках і дав 24 години. До нього прийшов спецназ

«Перший тур пройшов прозоро і чесно. Це відзначено всіма спостерігачами Європи, США, ОБСЄ. Мені здається, це вперше», — сказав Зеленський.

Він подякував «кожному поліцейському, кожному рятувальнику і кожному нацгвардійцю».

«І окремо хочу подякувати міністру, пану Авакову. Мені здається, це вперше в історії нашої країни, коли міністерство, поліція працювали не на окремого кандидата, а працювали на країну, захищали інтереси України. Дякую всім, дякую кожному», — сказав кандидат.

Читайте також: Выборы, выборы, кандидаты лидеры

Нагадаємо, сьогодні поліція затримала активіста, який роздавав листівки проти Володимира Зеленського в центрі Києва.

Читайте також: Зеленський про свою команду: Це буде великий сюрприз

Нагадаємо:

  • 22 лютого тодішній кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявляла, що вважає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова кращим борцем із фальсифікацією виборів.
  • «Я дуже рада тому, що вперше в історії політичних виборів міністр внутрішніх справ не буде прикривати фальсифікації, підкупи, які будуть здійснюватися чинним президентом», — говорила вона тоді.

Раніше глава МВС пообіцяв, що поліція працюватиме під час другого туру виборів так само ефективно, як і на першому турі.