Через місяць після виборів до Верховної Ради України пропрезидентська більшість прийде до влади, встановить контроль над силовими органами, що дозволить подолати корупцію і зупинити контрабандні потоки на митниці.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Ужгород.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, вибори, контроль, силовими органамиЧитайте також: Зеленський представив обраного народом голову Львівської ОДА: Хто він

Після парламентських виборів президент пообіцяв «свою» прокуратуру і нормальні відносини з Нацполіцією.

«Після виборів до Верховної Ради ми нікому нічого не залишимо: у нас буде своя прокуратура, у нас будуть нормальні відносини з Нацполіцією. Повірте мені, ми на це налаштовані, ми на це налаштовані. Тому я вам пропоную почати працювати, як нормальні люди», — зазначив Зеленський, звертаючись до чиновників і митників області.

За його словами, у всіх чиновників і митників Закарпаття є шанс виправитися протягом місяця, поки пройдуть вибори і нові призначення.

«Тому що коли у нас буде прокуратура, після виборів до Верховної Ради, — а всі розуміють: буде, — і коли у нас буде більшість — і всі це вже бачать: вона буде — буде пізно», — підкреслив глава держави.

При цьому він пообіцяв у найближчий понеділок, 8 липня, підписати указ про боротьбу з контрабандою.

Раніше повідомлялося, що Зеленський повторно просить Раду звільнити Луценка і Клімкіна. Глава держави просить депутатів невідкладно розглянути відставку генпрокурора і глави МЗС, а також призначення нового міністра.