Військовому та політичному оглядачу Олексію Арестовичу виконання Володимиром Зеленським функцій президента України нагадує дії випадкової людини, що під час польоту літака зайняла крісло пілота.

Про це він розповів в етері щотижневої інформаційно-аналітичної програми «Студія Захід» з Антоном Борковським, яка 30 травня 2020 року.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Зеленський, Олексію Арестовичу, президент

Через 16 років після підписання договору про дружбу Росія вдерлася в Україну

«Таке банальне порівняння, але воно справжнє. Ми обрали покерувати літаком, на якому ми летимо з дітьми та батьками на відпочинок до Туреччини, гарного хлопця з-поміж пасажирів. А він похапцем намагається навчитися керувати літаком і слухає тих, хто вправно керує морськими катерами і краде гроші на авіаційному паливі. Все. Це управлінська катастрофа для України», — пояснив Арестович.

Звітна річна пресконференція глави держави, наголосив експерт, свідчить про відсутність у нього власної сформованої позиції з того чи іншого приводу, тому що у відповідь на важливі запитання він або передає чужу думку, або переходить на особистості.

На думку Арестовича, це пов’язано з тим, що президент не усівдомлює, що відбувається в країні, і в його оточенні немає нікого, хто міг би його об’єктивно інформувати.

Що ж стосується пояснення від прихильників Зеленського, що начебто поки що «нічого не сталося», то це свідчить, що люди «не розуміють як працюють причинно-наслідкові зв’язки», додав політолог.

«Ці наслідки вже у жовтні цього року почнуть відчуватися кожним українцем по холодильнику», — зазначив Арестович.