Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія повинна повернути Україні «контроль за кожним міліметром кордону з українського боку». За словами Зеленського, з «общего» в України з Росією «залишилося тільки одне – це державний кордон».

Про це 2 травня він написав на своїй сторінці у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, кордон, ЗеленськийЧитайте також: Зеленский очень быстро настроит людей против себя, если пойдет на уступки РФ, — Волкер

«Після будь-якого «до побачення» неодмінно настає «добрий день». Довго думав стосовно «много общего» між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «общего», – зазначив Зеленський.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: що, де, коли, як?

Він заявив, що «контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути», і «тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки «общего».

«А заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братськими» такі відносини точно називати не можна», – підкреслив Зеленський.

Також він прокоментував «шоу, яке анонсував російський федеральний канал».

«Хочу нагадати, що саме участь у телешоу зробила мене популярним в Україні і врешті-решт допомогла стати обраним президентом України. Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії», – зауважив Зеленський.

«Тішить, що російські політики освоїли новий для себе жанр – спілкування зі мною в публічному просторі. Адже Інтернет, як відомо, все пам’ятає, і цю дискусію фіксуватимуть мільйони людей в усьому світі. Тож запрошую у світ відкритості та публічності», – додав він.

Читайте також: Волкер о победе Зеленского: Особо чего-то не ожидал, потому что это Украина, где может произойти все

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати виборів після підрахунку всіх протоколів з мокрими печатками. Переможцем визнаний Володимир Зеленський, за нього проголосували 13 541 528 виборців (73,22%). За Петра Порошенка – 4 522 450 (24,45%).