Під час розмови із президентом Володимиром Зеленським міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров сказав, що Росія хоче швидкого закінчення війни на Донбасі.

Про це Зеленський сказав після зустрічі з Дональдом Трампом.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, війна на донбасі, Лавров, Росія, Володимиром Зеленським

Читайте також: Трамп оприлюднив стенограму розмови із Зеленським, через яку спалахнув скандал

«Пан Лавров підійшов до мене, сказав, що хоче познайомитись і сказав: «ми дуже хочемо щоби закінчилась війна на Донбасі». Привітав з обміном. Тобто була дуже коротка ця розмова, ми в черзі стояли, — сказав Зеленський.

Зеленський згадав, що теж сказав, що хоче припинити війну на Донбасі, зокрема хоче зупинити вбивство українських військових.

І додав, що у розмові з Лавровим закликав Росію закінчити війну на Сході України: «Я сказав: якщо ви готові – давайте закінчимо війну».

Зауважимо, що раніше в Офісі Президента підтвердили факт розмови Президента України Володимира Зеленського і міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова. Під час розмови, кажуть, зачепили тему нормандського формату.

Керівник МЗС Росії Сергій Лавров заявив російським ЗМІ, що «не було переговорів – була бесіда». При цьому «обидві сторони висловили ​​зацікавленість, аби вирішити ситуацію на Донбасі відповідно до мінських домовленостей». Лавров зауважив, що вірить словам Зеленського. Буду вірити Зеленському: Лавров розповів, про що говорив з українським президентом

Сама розмова Зеленського і Лаврова відбулася у вівторок, 24 вересня, під час прийому, організованого Трампом.

  • Нагадаємо, 25 вересня Володимир Зеленський провів зустріч із Дональдом Трампом у Нью-Йорку.
  • Зеленський заявив, що не тиснув на українських правоохоронців щодо слідства стосовно Джо Байдена.