До кінця року в Україні відчують поліпшення в економіки, вважає президент Володимир Зеленський. Про це він заявив в інтерв’ю словацькому виданню Hospodárske noviny, текст якого публікує офіс президента в середу, 23 вересня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Зеленський, поліпшення в економіки

Кабмин обнародовал таблицу, кому добавят, а кому урежут в бюджете-2021. Слуги народа???!!!

«У другому кварталі ми мали спад економіки — як і всі інші країни. У нас було мінус 11,4% ВВП. Це під час найжорсткіших карантинних обмежень. Але вже до кінця року економічне відновлення стане відчутним і стійким. Уже другий місяць поспіль фіксуємо зростання експорту, що є дуже доброю ознакою. Зростають міжнародні резерви нашого Національного банку», — сказав президент.

Зеленський зазначив, що Україна, як і інші країни, зосередилися на допомозі постраждалим від пандемії: розробили програму дешевого кредитування для бізнесу, фінансової компенсації тим, хто втратив роботу, активізували допомогу з пошуком роботи зареєстрованим в центрах зайнятості та інші програми.

«Важливо, щоб вакцину винайшли якнайшвидше і щоб ми, працюючи разом і допомагаючи один одному, розробляли загальноєвропейські відповіді на негативні наслідки пандемії», — наголосив він.

Згідно з даними Мінекономіки, за сім місяців економіка України скоротилася на 6,2%. Падіння почало сповільнюватися в липні.

​​Зеленський дозволив йти на місцеві вибори без довідок про судимість

Відео по темі: 

Казочка від міністра фінансів

Марченко блиснув знанням економічної магії

Звільнитись або визнати, що збрехав: Зеленський відповів на петицію про його відставку через порушення закону