«Саме сьогодні кожен з нас повинен чесно відповісти собі на просте, але важливе запитання»

Про це йдеться у зверненні президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції, оприлюдненого 28 червня 2020 року пресслужбою глави держави.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, День Конституції, звернення, Зеленського

«Думаю, саме сьогодні кожен з нас повинен чесно відповісти собі на просте, але важливе запитання. А що для тебе Конституція? Просто книга, яку читав так давно, що вже й не пам’ятаю? Права, якими хочу користуватися, та обов’язки, які волів би не виконувати? Те, що постійно хочуть змінити політики? Чи міцний правовий фундамент, на якому тримається держава?», — сказав Зеленський.

Читайте також28 червня — День Конституції України: основні факти

На його власну думку, Конституція України є «джерелом відповідей».

«Відповідей, яких іноді потребує кожен з нас. Чи правильно ми живемо? Як країна і як суспільство. Чи достатньо робимо для того, щоб носити звання відповідального громадянина?», — звернувся президент до українців.

Як зазначається, це звернення було записано під час поїздки Зеленського на Херсонщину.

  • Нагадаємо, сьогодні українці святкують День Конституції.
  • В Одесі опера транслюватиме присвячений Дню Конституції концерт на площі, а у Харкові запрошують на концерт онлайн.
  • Як заявляє політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США), найбільшу загрозу незалежності України та її конституційному ладу становить очікуване Кремлем проведення так званого референдуму щодо подальшої долі ОРДЛО, рішення якого матимуть силу вищу за закони і Конституцію України.