Президент Володимир Зеленський підписав закон № 3995, який дозволяє балотуватися на місцевих виборах без надання довідки про несудимість.

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, вибори, Зеленський, несудимість

Верховна Рада скасувала довідку про несудимість для кандидатів у місцеві депутати

Згідно з ними, 17 вересня закон підписав голова парламенту, а 18 вересня його було повернуто з підписом від президента.

Законопроект вилучає п. 9 ч. 1 ст. 222 Виборчого кодексу України, що вимагає надання довідки про наявність або відсутність судимості для деяких кандидатів на місцевих виборах.

Новини за темою: Кабмин обнародовал таблицу, кому добавят, а кому урежут в бюджете-2021. Слуги народа???!!!

«У такий спосіб всі кандидати на місцевих виборах будуть у рівних умовах щодо підтвердження несудимості та зазначатимуть про ці відомості лише в автобіографії», — йдеться в пояснювальній записці до документа.

Метою законопроєкту є спрощення умов реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, районних у місті рад, а також міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тис. і більше).

  • Нагадаємо, 15 вересня Верховна Рада скасувала надання довідки про судимість для реєстрації кандидатів на місцеві вибори.