Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю про результати свого 100-денного президентства актору серіалу «Слуга народу» Станіславу Боклану.

Відео оприлюднила студія «Квартал 95» у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, 100 днів президенства, Зеленський дав інтерв'юЧитайте також: 100 днів Зе: як Зеленський долає бідність, корупцію, Раду і Росію

«Доброго дня, пане президент Голоборо… Вибачте. Зеленський. Це я, ваш колишній прем’єр-міністр.

Скоро 100 днів як ви президент України. За цей час в українців з’явилось до вас дуже багато запитань. Наприклад, на вашу думку, що ви вже зробили для країни за цей час, що ви будете робити з усією владою, яку отримали після парламентських виборів, які смс пише вам пан Коломойський і чому так багато ваших друзів працює в ОПУ? І врешті, що постійно пан Богдан шепоче вам у вухо та чи не хочете це все кинути?», — звернувся Боклан до президента Зеленського.

У прес-службі президента підтвердили, що інтерв’ю вже записане.

«Там будуть ставитися питання, які хвилювали суспільство», – сказала прес-секретар президента Юлія Мендель.

На уточнююче запитання щодо анонсованої ще у червні великої прес-конференції Зеленського, вона запевнила, що прес-конференція буде згодом.

«Це не означає, що прес-конференції не буде. Оскільки президент ці 100 днів не мав можливості для повноцінної роботи, ми чекаємо, поки запрацює парламент, буде підтримано законодавчі ініціативи глави держави, будуть результати і тоді прес-конференція буде проведена. Постараємося пошвидше. Можливо, навіть восени», – зазначила Мендель.

Нагадаємо:

  • Серіал «Слуга народу», де був сформований образ президента Зеленського, транслював під час виборчої кампанії телеканал «1+1», співвласником якого є бізнесмен Ігор Коломойський.
  • Вже під час президентства Зеленського глава його Офісу Андрій Богдан заявив, що команда президента спілкується із суспільством «без посередників і без журналістів».
  • У Зеленського раніше вже публікували підготоване інтерв’ю. Зокрема, президент за кермом автомобіля Tesla розповідав про те, як потрібно голосувати на парламентських виборах і не переплутати його улюблену партію.