Завойоване ще навесні рішення Міжнародного морського трибуналу приперло президента РФ Володимира Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити українських бранців.

Про це на сторінці в фейсбук написав п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, обмін полоненими, Міжнародний морський трибунал, Путіна

«Звільнення українців – бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця в усьому світі. Вітаю наших з поверненням додому! Цьому щиро радіє вся Україна!

Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що виборене нами ще весною рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв.

Читайте також: Названо імена тих громадян України, кого сьогодні збираються звільнити з полону

Сьогоднішній піднесений настрій не повинен нас розслабляти. У нас попереду виснажлива боротьба із запеклим ворогом України, сильним і підступним. Це спільна справа влади і опозиції», — написав він.

Нагадаємо, в Україну в рамках обміну прибули 35 українців, серед яких політв’язні Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Микола Сизанович, а також захоплені Росією біля Керченської протоки моряки.

В аеропорту на прибуття літака з РФ з українцями на борту очікували президент України Володимир Зеленський, глава ОПУ Андрій Богдан, глава МВС Арсен Аваков та його перший заступник Сергій Яровий.