Прокурор попросив суд засудити обвинувачених у вчиненні смертельної ДТП у Харкові Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років в’язниці з позбавленням водійських прав на 3 роки.

Адвокати просили пом’якшити міру запобіжного заходу для обвинувачених.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Суд, вирок, Зайцева, Дронов, ДТП у Харкові

У середу, 6 лютого в Київському районному суді міста Харкова пройшли дебати у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумської за участю двох водіїв – Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Засідання повинно було початися ще в 15:00, але протягом декількох годин початок відкладали. Спочатку стало погано Геннадію Дронову. Адвокати викликали швидку медичну допомогу в зал суду, які відзначили у підсудного проблеми з тиском і з серцем, але визнали його стан задовільний і госпіталізувати його не стали.

Потім адвокат Дронова Сергій Перепелиця подав клопотання про відвід судді, так як в ході справи суддя допускав явні порушення під час слухання показань свідків, дотримувався суб’єктивної точки зору, яке суперечило рівноправності сторін.

Йому було відмовлено у відводі. Після цього у залі засідання почалися проблеми з технікою – перестали працювати відеокамери.

Близько 17 годин засідання розпочали з суперечок про те, чому ж не всі експерти були доставлені в суд. Далі заслухали тих експертів, які все ж таки прибули.

Вони повідомили, що знайшли друкарську помилку в обвинувальному акті серед порушень Дронова.

Прокурор Блохін клопотав про те, щоб залишити обвинувачених під вартою. Адвокат Зайцевої заявила, що ризиків немає, стан її підзахисної не дозволить їй ховатися від правосуддя.

Аадвокат Дронова попросив більш м’який запобіжний захід, так як у підсудного вдома старенька мати, за якою доглядають сусіди. Дронов цю інформацію підтвердив і попросив домашній арешт з електронним браслетом.

Суддя віддалився в дорадчу кімнату, а після оголосив про своє рішення – Геннадій Дронов і Олена Зайцева залишаються під вартою без можливості внесення до 4 квітня.