Екс-мер Слов’янська, скандальна Неля Штепа вперше за довгий час з’явилася на публіці. Про це пишуть ЗМІ Слов’янська. Сьогодні в місті пройшов конкурс краси «Міс Слов’янськ-2019», де вибирали найкрасивішу дівчину міста.

Організатори конкурсу запросили підозрювану в державній зраді Штепу вручати призи у вигляді сертифіката на послуги масажу. Коли ведучий оголосив, що на сцену вийде Неля Штепа, зал «вибухнув» оплесками.

ЗМІ пишуть, що Штепа була, як ніколи сповнена енергії і життєрадісною, а не така як її бачили останнім часом на лаві підсудних. Відзначимо, що екс-мер Слов’янська може потрапити до Верховної Ради за списками партії «Опозиційної платформи – За життя».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Слов’янськ, Неля Штепановости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Нагадаємо, вперше Штепу затримали в липні 2014 року і оголосили підозру в посягання на цілісність країни і створення терористичної групи. У вересні 2017 року харківський суд її відпустив із СІЗО під домашній арешт.

Читайте також: Вакарчук: «Голос» зробить усе, щоб мажоритарка зникла назавжди