На думку аналітиків «Європейської солідарності», 90% законопроектів, за які голосуватиме Верховна Рада, з подвійним дном. Команда Володимира Зеленського прагне створити авторитарну державу. 

Про це заявив народний депутат від «Європейської солідарності» Артур Герасимов під час брифінгу.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, команда Зеленського, законопроекти, авторитарну державу, ГерасимовЧитайте також: Парламенту в Україні більше немає, або демократія швидкого поїзда

«Коли ми ретельно проаналізували (законодавчі ініціативи «Слуги народу» – ред.), і звели в єдину картину, то ми побачили, що майже всі ці закони є невід’ємними елементами, які ведуть до повної концентрації влади в руках однієї людини до узурпації влади, до авторитаризму», – сказав Герасимов.

Він додав, команда президента наближає Україну до російської моделі управління.

«Слуга народу» – вже майже «Единая Россия»

«Закон 1008 з красивою назвою – нібито завершення судової системи. Насправді – повний тотальний контроль над судами. Друге – пряме підпорядкування Національної гвардії президентові України. А навіщо особисто президенту жандарми? Пункт номер три. Скасовується, давайте говорити правду, реформа Генеральної прокуратури. Навіщо?» – сказав голова фракції «ЄС».

Герасимов додав, що український парламент може втратити свою незалежність, як це було в СРСР.

«Країна 95»: Зеленський за крок до авторитаризму

«Пам’ятайте, приїжджали в парламент УРСР, піднімали руки одноголосно, після цього йшли до буфету й роз’їжджалися по домівках…Багато речей робляться, які можуть повернути нас у 1937 рік. Хочу нагадати, що Сталін розстрілював людей іменем народу», – сказав голова фракції «ЄС».

На його думку, згортання реформ і «авторитарні ініціативи» можуть призвести до скасування безвізу і розвернути Україну від Європи.

Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка 6 вересня підписав наказ про звільнення з посад прокурорів восьми регіонів України.