Другий Західний окружний військовий суд Москви заочно засудив Гриценко до шести років колонії за нібито заклики до терористичних актів на території РФ.

Про це повідомляють «РИА Новости».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Москва, суд, Гриценко

Путін знову завів «пісню» про один народ із українцями. Відео

 

Прокурор попросив 9 років для Гриценко і заборонити йому 4 роки після звільнення розміщувати звернення та інші матеріали в Мережі.

«Суд, вислухавши думки сторін, визнав винним Гриценко за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ («Заклики до здійснення терористичної діяльності на території Російської Федерації з використанням засобів масової інформації») і постановив призначити йому заочне покарання у вигляді шести років колонії загального режиму «, — оголосив вирок суддя Данило Логачов.

У 2018 році відносно Гриценка російські слідчі порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності).

У грудні 2017 року СК РФ завів справу стосовно Гриценка за аналогічною статтею.

СК РФ стверджує, що Гриценко у 2014 році під час прямої трансляції телекомпанії Студія 1+1 нібито виступив з публічним закликом до здійснення «терористичної діяльності на території РФ шляхом підриву залізничних поїздів».

Другий епізод пов’язаний нібито з закликами Гриценка в ефірі телеканалу 112 Україна 2 липня 2017 року до «здійснення терористичної діяльності на території Москви і Таганрога».

У квітні 2019 року Слідком РФ оголосив Гриценка у розшук.

Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценка прокоментував вирок військового суду у Москві, який засудив його до шести років колонії.

«Те, що вони за вказівкою Кремля витворяють у своєму «військовому суді» — не має жодного стосунку ні до права, ні до справедливості. Нехай собі біснуються».

Гриценко зазначив, що російський суд визнав його «терористом», але у його розумінні тероризм — це рейди російських диверсійних груп, які вдираються в Україну, збиття російським БУКом цивільного лайнера MH17,отруєння і вбивство людей на території чужих держав.

Він підкреслив, що це — дійсно тероризм, і саме так його розуміють у цивілізованому світі.

  • Нагадаємо, 11 грудня 2019 року стало відомо, що Слідчий комітет РФ завершив розслідування так званої кримінальної справи щодо ексміністра оборони, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, обвинуваченого в закликах до здійснення терактів в Росії.