У Міністерстві закордонних справ України висловили сумнів щодо нейтралітету Австрії після заяви міністра закордонних справ цієї країни Карін Кнайсль про візит у РФ.

Австрія, Україна, Карін Кнайсль, візит

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила речник МЗС України Катерина Зеленко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

За підсумками зустрічі з главою російського МЗС Сергієм Лавровим Кнайсль написала у своєму Twitter: «Рада знову зустрітися з моїм колегою Сергієм Лавровим у Москві. Після діалогу в Сочі ми будемо і далі зміцнювати і без того чудові стосунки між нашими країнами за рахунок поглиблення співпраці між нашими громадянськими суспільствами».

«Ми звернули увагу на примирливий тон цих слів. Така риторика контрастує з політикою Євросоюзу у відповідь на російську агресію проти України, російські спроби підірвати демократичні процеси в Євросоюзі, знищення МН17, застосування хімічної зброї в Солсбері і шпигунські скандали, а також підтримку праворадикальних партій у Європі», — сказала Зеленко.

Вона зазначила, що слова Кнайсль можуть болісно сприйняти в Україні, яка втратила близько 13 тис. убитими, а 7,2% її території окуповано Росією.

«Напрошується висновок: загравання з агресором — зовсім не нейтралітет, який сповідує Австрія», — підкреслила Зеленко.