Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов відпустив недоречний жарт на адресу українців, давши зрозуміти, що вважає їх неповноцінною нацією.

Соловйов, пропагандист, Кремль, жарт, українці

Це сталося під час дискусії з російським політологом-русофобом Дмитром Куликовим в ефірі програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1»

Все почалося зі звинувачень Куликова в тому, що українські націоналісти намагаються розділити «єдиний російський народ» сподіваючись на те, що США зможуть зруйнувати Росію.

«Тому питання постане просте: так, ми — один народ. З тим, хто готовий разом з нами боротися. Разом з нами, а не проти нас. Тому ті, хто готові не відмовитися за жодних умов від приналежності до великої російської цивілізації, так, з тими ми — один народ», — висловився українофоб.

У цей момент Соловйов вирішив підіграти співрозмовнику і продовжив розвивати тему «єдиного» народу, відпускаючи недоречні глузування в бік українців.

«А чому ми говоримо, що ми — один народ? В Україні — не один народ. Ось, є наші, а є випадково заблукалі австроугорці. Наших більше», — посміхаючись сказав він