Ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що гроші з Національного банку України вкрали власники банків через кредити пов’язаним особам задовго до приходу її команди в НБУ.

Затримання Писарука Гонтарева називає початком розправи над її командою реформаторів, повідомила вона в у коментарі The Guardian.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, НБУ, арешт Писарчука, Валерія Гонтарева, чесні люди

Читайте також: Суд позбавив Коломойського 7,5 млрд боргів перед Приватбанком — ЗМІ

 

«Замість того, щоб садити в тюрми менеджмент і власників збанкрутілих банків, наші правоохоронці заарештували найчеснішу людину і професіонала з тих, кого я знаю…Наша команда взяла персональні гарантії і Бахматюка (ексвласника «ВіЕйБі Банку» – ред.), і Жеваго (ексвласника банку «Фінанси та Кредит» –  ред.), і Коломойського (ексспіввласник ПриватБанку). Вони їх оскаржили в продажних судах і не повернули державі ані копійки. А тепер у цьому звинувачують Писарука – це просто театр абсурду!»., — зазначила вона.

  • Нагадаємо, голову правління Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука затримали працівники НАБУ.

  • За словами екснардепа Сергія Лещенка, Писарука затримали за підозрою в розтраті в особливо великих розмірах у справі рефінансування банку VAB Bank на 1,2 млрд грн в 2014 році.

  • Ексголова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що затримання голови Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука пов’язане з його роботою в НБУ

  • У Нацбанку заперечили обшуки НАБУ серед працівників НБУ.

  • Відомо, що Національне антикорупційне бюро подає до Вищого антикорупційного суду клопотання про арешт з альтернативою застави підозрюваного у справі VAB Банку Олега Бахматюка у розмірі 30 млн грн.