У рамках реформування системи нагород Збройних сил України буде запроваджену нову медаль За поранення.

Про це повідомляє Головне управління розвитку та матеріального забезпечення ЗСУ у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, ЗСУ, ООС, медаль, за пораненняЧитайте також: “Чи можете, ви, зараз повторити такі слова?”: Ігор Кондратюк звернувся до Зеленського та Порошенка

«Нарешті подолано багато бюрократичних перешкод і починає рух нова система відомчих нагород Міністерства оборони України! Першою відзнакою, яка розпочинає свій шлях до затвердження міністром оборони і перерізає стрічку старту реформування системи нагород буде медаль За поранення, За жертву крові в боях за волю України”, − йдеться в повідомленні.

Зокрема, на медалі буде зазначена і кількість поранень, і ступінь їх тяжкості – на це вказуватимуть гілочки, які кріпляться на стрічці медалі та планці.

«Легкі поранення позначають білою або срібною гілкою. Тяжкі − золотою або жовтою. Медальна стрічка може містити максимум три гілочки різного кольору, а на планці для повсякденної форми одягу − лише одна за найтяжче поранення», − пояснили в управлінні.

Нагороди затверджуватиме особисто міністр оборони або посадова особа, призначена міністром.

Всі медалі пронумеровано для виключення підробок і незаконного використання.

Читайте також: Савченко і Рубан вийдуть на свободу: опубліковано документ