Команда Зеленського видаляє з YouTube відео із гумористичного виступу свого кандидата. Про таке написав на у Twitter народний депутат Володимир Ар’єв.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, выдео, роль президента, Команда Зеленського

“Це відео записано до виборчої кампанії. Зе-команда видаляє його з YouTube. Сам Зеленський, напевно, тепер дуже шкодує, що колись це сказав, а сценарист “Кварталу” – що написав”, – пише нардеп.

Читайте також: «Могу его рассмешить!» Озвучен сценарий встречи Зеленского с Путиным

У виступі Зеленський зрештою запитує у глядачів в студії: “А тепер серйозно. Хто за мене буде голосувати, якщо я піду в президенти? Підніміть руки, будь ласка… Люди, ви що, збожеволіли всі? Про що ви говорите? Хіба так можна? Вийшов ведучий, пошуткував, добре себе прорекламував – і все, всі вже готові за нього голосувати”.

“Не треба вестися на всю цю рекламу. Ви ж оберете людину, а не йогурт. Я просто показав вам технологію, як це працює”, – наголосив нинішній кандилат у президенти Володимир Зеленський.

 

Читайте також: Українці розповіли за кого будуть голосувати у другому турі — відео