Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер був дуже зворушений у зв’язку з відставкою президента України Петра Порошенка і навіть заплакав під час їх останньої зустрічі.

Про це заявив заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Порошенко, Президент Європейської комісії, ЮнкерЧитайте також: Луценко складе свої повноваження перед інавгурацією

“Ми позавчора повернулися з Брюсселя, де президент зустрічався з лідерами Європейського союзу, (президентом Європейської ради Дональдом – ред.) Туском, президентом Єврокомісії Юнкером. Відкрию невелику таємницю. Юнкер, людина, яка 20 років був прем’єр-міністром Люксембургу, п’ять років – президентом Єврокомісії, запросив президента у свій кабінет на зустріч. І ви знаєте, він дуже розчулився. Він почав, скажу чесно, плакати. Тому що йому було настільки сумно. За п’ять років вони, як він сказав, майже поріднилися”, – заявив Єлісєєв.

Порошенко 13-14 травня перебував з робочим візитом у Брюсселі для участі у заходах з нагоди 10-ї річниці “Східного партнерства”.

Як повідомляли раніше, Петро Порошенко у Брюсселі вручив орден Ярослава Мудрого I ступеня президенту Європейської комісії Жану-Клоду Юнкеру.