YouTube заблокував передвиборчий канал кандидата в президенти, коміка Володимира Зеленського за неодноразові порушення щодо спаму, оманливого вмісту чи інші відхилення від своєї політики.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, YouTube заблокував

За спроби зайти на YouTube-канал Зеленського платформа вказує: «Цей обліковий запис заблоковано через неодноразові або грубі порушення політики YouTube щодо спаму, шахрайства, оманливого вмісту чи інші відхилення від Умов використання».

Читайте також: Зеленський на зустрічі з вчителями та експертами заговорив про зарплату в $4000

У коментарі “theБабель” в прес-службі Зеленського повідомили, що хостинг не надсилав попереджень про блокування і “швидше за все, це якась помилка”.

“Ми зв’язуємося з YouTube і сподіваємося, що на протязі години канал буде активований”, – заявив представник штабу.

У повідомленні «Команди Зеленського» в Facebook йдеться, що YouTube-канал тимчасово заблокований з невідомих причин без попередження і зараз це питання вирішується.

«За час передвиборної кампанії наші сторінки так часто намагалися заблокувати, прослухати, заборонити, що у нас вже виробився імунітет на такі речі», — йдеться в повідомленні.

Раніше Комітет виборців України закликав Володимира Зеленського оплатити з виборчого фонду трансляцію третього сезону “Слуги народу”, так як серіал можна розцінювати як передвиборну агітацію .

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.