Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) зобов’язав Україну виплатити власникам салонів з ігровими автоматами 522,9 тис. євро компенсацій.

Про це у Facebook написала адвокат, що працює з міжнародними судовими інстанціями, Олена Льошенко.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ЄСПЛ, компенсація, ігровими автоматамиЧитайте також: Україна збирається брати участь у всіх операціях і місіях НАТО

“Компанії “ТОВ “Світ розваг” (Харків), “Ігро-Бет” (Львів) та громадянка Станко (Закарпаття). У цій справі Євросуд визнав порушення права власності за ст. 1 Протоколу 1 до Конвенції”, – написала вона.

Як пояснила адвокат, порушення було визнано у зв’язку з тим, що відкликаючи ліцензії на гральний бізнес, у зв’язку з набранням чинності нового закону, держава не надала компенсації заявникам.

“Сума компенсації за рішенням Євросуду – “ТОВ “Світ розваг” – 300 тисяч євро матеріального збитку і 17 тисяч євро судові витрати, громадянці Станко – 58,500 матеріального збитку і 2,200 судових витрат, компанії “Ігро-Бет” – 135 тисяч євро матеріального збитку і 214 євро витрат”, – зазначила Льошенко.

Також за її словами, турецька компанія “Cosmos Maritime Trading and Shipping Agency” виграла з п. 1 статті 6 Конвенції (право на неупереджений суд; тривалість виробництва), і отримає компенсацію моральної шкоди – 10 тисяч євро.

Читайте також: Гройсман розповів Зеленському, як звільнити Клімкіна