Київський міський голова Віталій Кличко призначив Максима Бахматова своїм радником

Про це Кличко заявив під час пресконференції.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, КМДА, Кличко, Максима Бахматова

Читайте також: Офіс президента назвав Зеленського «одним з найкращих лідерів сучасного світу»

«Він (Бахматов, — Ред.) тепер мій радник, а практично — один із заступників з широкими повноваженнями і серйозними завданнями», — сказав Кличко.

«Він (Бахматов, — Ред.) мій радник, а практично — один із заступників. Із широкими повноваженнями і серйозними завданнями», — сказав Кличко. Його основні завдання на цій посаді — створення Офісу трансформації і залучення інвестицій до Києва.

За словами київського міського голови, він незадоволений темпами своїх попередніх заступників, зокрема, щодо будівництва метро на Виноградар, будівництва розв’язки на вулиці Богатирській, зведення шулявського шляхопроводу, сфери паркування та запровадження е-квитка у громадському транспорті.

Бахматов розповів, що багато разів зустрічався з Кличком й проговорював майбутнє столиці й напрямки розвитку.

«Також зауважу, що у мене багатий досвід в КВН й Камеді клаб», — пожартував новопризначений радник київського міського голови.

Максим Бахматов — український підприємець та новатор. Керуючий партнер інноваційного парку UNIT.City, голова правління корпоративного акселератора Radar Tech.

У минулому — український телеведучий, шоумен, КВНщик (1996—2005), автор, резидент українського Comedy Club (2006—2007), засновник німецької IT- компанії UkrGerman Enterprise (UGE) (2005—2014), продюсер, засновник і керівник компанії ЗАТ «Ledokol».

 

У 2015 році Бахматов займався реформуванням київського комплексу ВДНГ.

 

Читайте також: Гуморист Сергій Сивохо за дорученням Банкової займатиметься проблемами Донеччини. У т.ч. окупованих районів