Кандидат Володимир Зеленський буде президентом, який уникатиме переговорів, оскільки абсолютно неспроможний спілкуватися з іноземними дипломатами та журналістами. 

Про це  заявив політолог Тарас Чорновіл.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Зеленський, президентом

«Янукович — абсолютний мінус у політиці, але рівень інтелекту там все таки був вищий. Як би там не було, але Янукович з’єднував фрази. Янукович міг представити, скажімо, на депутатських фракціях і відповісти на питання щодо державного бюджету. Він міг спілкуватися з іноземними журналістами. Дуже погано, але ж спілкувався. Я бачив, як він спілкувався з іноземними дипломатами. Це було неприємно, це було десь трохи соромно, але він міг говорити. Зеленський абсолютно неспроможний. Більше того, кілька місяців з ним працюють і ніяк не видресирували. Тобто, уявити собі результат, коли людина стає президентом і з ним не працюють п’ять автосуфлерів, йому треба виходити на якісь переговори. Це буде людина, яка замкнеться від переговорів», — сказав він.

Читайте також: У Житомирі на білбордах кандидатів у президенти розклеїли російські прапори

Нагадаємо, кандидати у президенти Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко жодного разу не звернулись до президента держави-агресора Росії Володимира Путіна як до ворога України.

Також ініціатива кандидата у президенти України Володимира Зеленського про пряме народовладдя, а також заклик до виборців допомогти йому написати передвиборчу програму є прямим обманом громадян України.

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що після зустрічі з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським дипломати західних країн були неприємно шоковані його низьким рівнем обізнаності у питаннях державотворення та світової безпеки.