Якщо офіційна Україна і правда вирішить повернути Донбас, вона зможе домогтися цього досить швидко. Досить дати автономію. Легалізувати бойовиків за допомогою амністії і виборів. Москва передасть «моторолам» контроль над кордоном і збереже свій вплив на регіон.

Про це у своєму блозі «Грані правди» розповів журналіст Павло Казарін.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, автономія, повернути ДонбасЧитайте також: Разумков: Швидко закінчити війну на Донбасі не вийде

За його словами, в позиції влади «територіями не торгуємо» немає нічого заспокійливого. Казарін підкреслив, що вся нинішня війна йде не за території, а за суверенітет. А якщо «пріоритет» чинної влади – це «кордони», то після ймовірного «повернення» Донбасу політики відзвітують нам про «історичний вихід з глухого кута». Щоправда, вони змовчать про те, яку ціну ми за це заплатимо.

«Комусь може здаватися, що лінія фронту – це плацдарм для звільнення Донбасу. Але поки Росія продовжує експансію, справедливіше буде сказати, що фронт – це «лінія оборони». Завдання якої – домогтися того, щоб доля «ЛДНР» не спіткала Харків або Одесу», – пояснив журналіст.

“Нічого святкувати”: Кравчук жорстко висловився щодо параду на День Незалежності

Якщо Москва визнає за можливе обміняти окупований Схід на контроль над усією Україною – вона без зволікання це зробить. Попутно позбувшись санкцій, статусу «ізгоя» і звання «загрози світу». Якщо для Києва пріоритетом буде повернення територій за всяку ціну, то дуже скоро ми знову повернемося в наше гібридне минуле. В якому, до того ж, не буде Криму. Зате з’явиться свій територіальний «чорнобиль», за допомогою якого Москва буде знищувати українське право на майбутнє,
– наголосив Казарін.

Відео повного відеоблогу Павла Казаріна «Грані правди» за 17 серпня 2019

Читайте також: Прилєпін розповів, як убивав на Донбасі українців і «витворяв голімий бєспрєдєл»