Близько 5 тисяч російських військових, а також близько 100 одиниць військової техніки візьмуть участь у військових парадах на честь Дня Перемоги в анексованому Криму.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Крим, діти, військових парадах

Про це повідомив у понеділок начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан 2-го рангу Олексій Рульов, передає російське агентство ТАСС.

«На Кримському півострові в військових парадах, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, візьмуть участь близько 5 тисяч військовослужбовців і близько 100 одиниць військової техніки. Паради 9 травня пройдуть в містах-героях Севастополь, Керч і в столиці Республіки Крим — Сімферополі», — сказав офіцер.

За його словами, центрами міст пройдуть військовослужбовці органів військового управління Чорноморського флоту, екіпажі кораблів зі складу Кримської військово-морської бази, особовий склад морської авіації і ППО Чорноморського флоту.

Також будуть задіяні військовослужбовці підрозділів армійського корпусу, залізничного батальйону, винищувального авіаційного і зенітно-ракетного полків ВПС і ППО Південного військового округу, курсанти Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С. Нахімова, парадні розрахунки підрозділів Росгвардії і МНС, а також зведені парадні роти школярів з військово-патріотичного громадського руху «Юнармія».

Планують задіяти близько 100 одиниць бойової техніки, в тому числі танки Т-72Б3, бронетранспортери БТР-82А і БТР-80, береговий ракетний комплекс «Бастіон», мобільні берегові комплекси розвідки повітряної та надводної обстановки «Моноліт» і «Мінерал», пускові установки комплексу ППО С-400, зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир», гаубиці «Мста-Б»і Д-30, бойові машини реактивної системи залпового вогню «Град-М», автомобілі «Камаз-63968 Тайфун» , бронеавтомашин «Рись» і «Тигр».

В анексованому Росією Криму після 2014 року відзначають радянське і російське свято «День перемоги», як свято перемоги Красної армії та радянського народу над нацистською Німеччиною. В Україні 8 травня відзначають День пам’яті і примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Травень 2018