Чоловіча щедрість — одна з головних якостей, яку жінки хотіли б бачити у свого ідеального обранця. Нехай чоловік буде менш красивий, не так розумний і не дуже галантний, але він повинен бути неодмінно щедрим. Але сучасні чоловіки економлять на жінках, виправдовуючи свою жадібність ощадливістю та раціоналізмом.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, жінки, Чоловіча щедрістьПсихологи стверджують, що немає жадібних чоловіків. Є жінки, які погано вивчили чоловічу природу і просто не знають, що певна тактика поведінки може перетворити навіть патологічного скнару в найщедрішого з чоловіків, пише allwomens.ru.

Типи чоловічої жадібності

Патологічна жадібність. Такий чоловік мислить не категоріями «як примножити», а категоріями «як більше заощадити». Не важливо, навіщо. Цілі може не бути взагалі. Чоловік економить, тому що йому весь час мало. Він накопичує. У нього ідея фікс — гроші заради грошей.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Вроджена чи набута жадібність. Чоловік «успадкував» пристрасть до скупердяйства від своїх предків, або він виріс в сім’ї, де економія була культом. Можливо, його батьки економили на всьому. Така модель життєвої позиції закріпилася, і він навіть не замислюється, що своє доросле життя може будувати по-іншому. Або ж в дитинстві чоловік відчував брак уваги, і тепер намагається компенсувати його матеріальним накопиченням.

Жадібність в ім’я себе. Чоловік за таким типом жадібності економить на всіх, крім себе коханого. У нього немає коштів, щоб купити жінці квіти, але сам модно одягнений. У ресторані такий чоловік ділить рахунок навпіл або взагалі вважає за краще, щоб його пригощала жінка. І не тому, що він бідний. У нього все є, але якщо він буде розкидатися грошима направо і наліво, то йому менше дістанеться.

Вибіркова жадібність. На перший погляд жадібним такого чоловіка не назвеш — його жінка ходить в шубі і діамантах. Але це коханка. Дружина ж працює на трьох роботах, не фарбується, тому що косметика коштує дорого. Така у неї доля. Головна прикраса чоловіка — коханка. На неї коштів він не шкодує. Буває й інша вибірковість. Наприклад, чоловік ніколи не розщедриться жінці на дороге плаття, але наб’є холодильник делікатесами.

Практична жадібність. Чоловік начебто і не жадібний, але він — ходячий калькулятор. Кожна його трата або економія обгрунтовані. Він знає ціну грошам і часто любить повторювати, що гроші витрачаються швидше, ніж заробляються. Такий чоловік не визнає подарунків без приводу, порівнює ціни в магазинах і ресторанах, добре пам’ятає, що купував жінці і скільки на це витратив. До грошових відносин з жінкою у нього практичний підхід — коли він змушений купувати подарунок, то намагається купити, наприклад, не квіти та іграшку, а вино і цукерки. І витратився, і собі приємно зробив.

Жадібний або домовитий: ознаки і тактика поведінки

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policОскільки чоловіча жадібність буває різною, варто навчитися розбиратися хто перед вами.

Чоловік 1:

Розпізнавальні знаки: Гроші витрачає на себе, і не тільки свої, але й примудряється жінку розкрутити на подарунки, покупки і утримання.

Діагноз: Самозакоханий егоїст або альфонс.

Як поводитися з ним: Кидати! Навряд чи цього чоловіка можна перевиховати і змусити подивитися на жінку не як на джерело доходу, а як на статтю витрат.

Чоловік 2:

Розпізнавальні знаки: Невибагливий, не капризний, нерозбещений Бідність — його спосіб життя і мислення. Він боїться опинитися бранцем злиднів і здається скупим, тому що все життя збирає на «чорний день».

Діагноз: Спадковий бідняк.

Як поводитися з ним: Грамотно. Надія є, що цей чоловік може видертися з бідності, якщо у нього з’явиться хороший вчитель і стимул для фінансового розвитку. Якщо він ще не старий, закоханий і мотивований, під чуйним жіночим керівництвом може стати щедрим мільйонером.

Чоловік 3:

Розпізнавальні знаки: Він — чоловік, і, як глава сімейства, поклав на себе місію купити квартиру, машину, відвезти дітей на море, а дружині подарувати норкову шубу. Тому він старанно економить.

Діагноз: Перспективний сім’янин.

Як поводитися з ним: Терпляче. Якщо чоловік має очевидний потенціал, накопичує цілеспрямовано і його економія виправдалася хоч однією суттєвою покупкою, жінці пощастило — їй дістався чоловік не жадібний, а домовитий.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЧоловік 4:

Розпізнавальні знаки: Він очевидно не бідний — у нього хороший одяг, машина, робота, але він не поспішає витрачати свої гроші.

Діагноз: Продуманий «економіст».

Як поводитися з ним: Почекати. Прояснять картину кілька побачень. Можливо, чоловік невпевнений у відносинах і в жінці. Він не звик розкидатися грошима, але не поскупиться для тієї єдиної.

Чоловік 5:

Розпізнавальні знаки: Він бідний, але гордий. Йому хтось вселив думку, що жінка повинна любити не за стан гаманця, а за велич душі.

Діагноз: Вільний художник.

Як поводитися з ним: Байдуже. Змушувати такого чоловіка витрачати гроші на себе марно. Якщо вони у нього і є, то він витратить їх на свою душу. На жінку розтратитися йому не дозволять комплекси та страхи.

Як не зіпсувати щедрість в чоловікові?

Не вчити чоловіка економити на собі скромними відмовами від дорогих подарунків і щедрих залицянь. Захоплюйтеся його щедрістю, увагою, турботою. Критика не зробила щедрим ще жодного чоловіка.

Жінці потрібно і самій бути щедрою у вираженні подяки чоловікові за подарунки. Примхи гарні тільки в міру. Коли жінка вперто не хоче помічати старань чоловіка, вона його знецінює, отже — не стимулює.

Соціологи проаналізували, скільки жителі різних країн готові витрачати на побаченні. Шведи скупі на побаченнях. На рандеву удвох в цій країні витрачають в перерахунку на українські гроші 1370 гривень. Трохи більше — 1550 гривень — коштують романтичні зустрічі французам і німцям. А ось найбільш щедрими серед європейських чоловіків виявилися британці. Вони готові вразити даму побаченням більш ніж на 4000 гривень.