Для участі у парламентських виборах прем’єр-міністр Володимир Гройсман збирається створити нову політичну силу. Про це глава уряду заявив в ефірі телеканалу ICTV.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що візьме участь у чергових виборах до Верховної Ради з новою політичною силою.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, політична сила, ГройсманТаким чином він відреагував на запитання про те, з ким прем’єр буде об’єднуватися для участі в осінній кампанії.

Читайте також: У Зеленського розповіли, що планують робити з корупцією

“Однозначно, що це буде політична сила, яка об’єднає в собі людей з хорошою репутацією, людей, які можуть не тільки говорити, а реально робити речі для країни. Я не хочу бути статистом в наступному політичному сезоні, хочу бути активним, я хочу боротися за ідеї, хочу їх вводити”, – сказав Гройсман.

Крім того, глава Кабміну вважає, що перед виборами повинна бути змінена виборча система.

Читайте також: Порошенко: Я повернусь через п’ять років

“Якщо ми не змінимо виборчу систему в країні, то фактично новий парламент, який буде обраний на старій системі, через 2-3 місяці буде нашим найбільшим розчаруванням”, – резюмував прем’єр.

Прем’єр також сказав, що важливо налагодити судову систему, прийняти низку важливих економічних законів і провести реформу самого парламенту, яка допоможе приймати швидкі та професійні рішення.

Читайте також: Олігархи показали, що можуть зробити президентом навіть коня

Також він наголосив, що важливо закріпити децентралізацію в Конституції, що допоможе зробити владу більш ефективною і динамічною. «Ця реформа передає владу людям, і новий закон про вибори дасть більше влади людям», — резюмував Гройсман.

Читайте також: Медведчук на росТБ схиляв Зеленського на амністію бойовиків

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман не зміг однозначно відповісти на запитання про його підтримку кандидатури Петра Порошенка на виборах президента України.