У соцмережах ажіотаж через фото, знятого в окупованому Донецьку. Воно точно передало атмосферу абсурду, який твориться в терористичних “Л / ДНР”.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, окупований Донецьк, фотоКадри того, у що Росія перетворила Донбас у мережі оприлюднив відомий блогер під ніком “фашик Донецький”.

Читайте також: Организатор драки с полицией лидер «Нацкорпуса» Билецкий ранее выступил с заявлением о Росси

Фото, яке показав “фашик Донецький” днями було зроблено в окупованому гібридною армією РФ місті Донецьку біля Палацу культури ім. Куйбишева. На ньому клоун-зазивала з намаганнями витрусити у громадян гроші на допомогу бойовикам неіснуючої “Новоросії”. Зображений момент демонструє розпач терористичної “республіки”, яку “кинув” її ж творець – Москва. Угрупованням “ДНР” відчайдушно не вистачає засобів.

 

“Вся суть динири і линири в одному фото”, – влучно прокоментував фото “фашик Донецький”. З ним погодилися підписники.

“Шкода, що цирк ще не поїхав”, – зазначив один з коментаторів. “Місцеві, напевно, і не помітять різницю, обвішаний ти” колорадкамі “, в” кізяка “одягнений, або у клоунському вбранні”, – висловився інший користувач мережі.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic