В окупованому Криму вандали знищили 300 м Північно-Кримського каналу. На ділянці відвідного каналу, який мав живити Сакський і Роздольненський райони зняли бетонні плити, повідомляють Крим.Реалії.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, руйнування, Північно-Кримського каналуновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Також зруйнували перекриття, які є частиною інфраструктури каналу.

У Криму невідомі зруйнували фрагмент відвідного каналу, призначеного для водопостачання населених пунктів Сакського і Роздольненського району та є частиною інфраструктури Північно-Кримського каналу.

На ділянці каналу невідомі вивезли плити, якими було викладено стінки, також там зруйновані перекриття.

Постраждала ділянка каналу довжиною близько 300 метрів неподалік від селища Новоселівське, розташованого на кордоні Сакського і Роздольненського району.

Жителі Новоселівського не виключили, що плити могли використовувати для приватних потреб при будівництві.

Місцева влада поки публічно не відреагувала на руйнування фрагмента відвідного каналу.

Північно-Кримський канал був побудований 1961-1971 роках для забезпечення водою маловодних територій Херсонської області і Криму з забором води із спеціально побудованого в нижній течії Дніпра Каховського водосховища.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Влада Криму заявляла про намір реконструювати об’єкти Північно-Кримського каналу. Експерти місцевої філії Главгосекспертізи Росії видали позитивний висновок за підсумками публічного технологічного та цінового аудиту інвестиційного проекту в рамках федеральної цільової програми «Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста Севастополя до 2022 року».