Глава офісу Президента Андрій Єрмак дружніий з Марією Фокіною – онукою першого прем’єр-мністра незалежної України Вітольда Фокіна. 

Про це дівчина заявила в програмі “Світське життя” на каналі “1+1”.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Єрмак, Марією Фокіною

Кравчук заявив про неможливість виконання Мінських угод

“Я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він не знав, що Андрій Єрмак – це мій хороший друг дитинства. І Андрійкові як раз теж була потрібна допомога – допомогти в ситуації”, – заявила Фокіна.

Вона “дружить” з Єрмаком з 18 років, бачаться “досить часто”.

“У дідуся завжди були амбіції. Він-сірий кардинал. Він завжди поза камерою, він не любить інтерв’ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрійком – як вони можуть закінчити цю війну”, – зазначила Фокіна.

Вона також прокоментувала негативну реакцію українського суспільства на заяви Фокіна про Донбас: “мені здається, дідусеві, як сказати м’якше, без різниці, що там про нього говорять. Він знає, що він робить. Він чітко, розумно підходить до своїх питань. Ось і все”.

Позаштатний агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко розповів про проросійські погляди Марії Фокіної – онуки першого прем’єр-міністра України та учасника Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Вітольда Фокіна. Про це Шевченко написав у Facebook.

З онукою українського політика він познайомився приблизно у 2009 році. Вони навіть жили по сусідству в житловому комплексі “Тріумф”  на вулиці Звіринецька.

«У Маші було багато хороших друзів, багато з яких шанували Росію і особисто Путіна. Для розуміння: найкращою подругою Маші була в той час депутат «Партії регіонів» Ірина Бережна, з якою мене сама Фокіна одного разу і познайомила – в ресторані «Порто»», – згадує Шевченко.

За його словами, під час Майдану Марія Фокіна та її проросійські друзі почали нести нісенітницю про “держдеп”, “майдаунів” та інших “козлів”, які заважали їм жити.

Через деякий час багато друзів Фокіної переїхали в Росію, а вона сама – в США.

Шевченко додав, що влітку 2014 року під час спілкування з Фокіною вона запитала, чому він воює на Донбасі, і у відповідь «була послана н*х». Після цього дівчина забанила його в Facebook.

“Така ось історія про переконання і цінності тих людей, які сьогодні, як ми вже знаємо, формують владу і політичний вектор у нашій країні», – додав Шевченко.