На російському телебаченні запропонували визнати терористичні «Л/ДНР» справжньою Україною, а їх ватажків — урядом у вигнанні.

лнр, днр, Україна, кремльТВ, план

Божевільну ідею озвучив топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов в ефірі своєї програми на телеканалі «Росія 1».

«А може нам зробити набагато простіше? Ну, давайте визнаємо, 100 разів говорив, наприклад, законним урядом України Пушиліна в Донецьку. Його визнаємо легітимним з усіма наслідками, що витікають. І все. Укладемо військовий договір, максимальне надання допомоги. Асиметрично потрібно відповідати«, — висловився путінський глашатай

Його підтримав секретар президії партії «Справедлива Росія» Олександр Романович. Він зазначив, що його політсила нібито вже давно закликає визнати і «ДНР», і «ЛНР», як справжню Україну.

У свою чергу, їх ідею не підтримав скандальний лідер ЛДПР Володимир Жириновський. Він заявив, що вона нібито позбавить Росію можливості захопити всю територію України.

«А вони тут же визнають теж і встановлять державний кордон. І ми більше не потикнемося туди. Нам потрібна вся Україна! Треба відволікти увагу на Венесуелу, а в цей час брати Україну!» — вигукнув одіозний політик.

Завершилося обговорення неадекватного плану пропагандистів гучними погрозами Соловйова про те, що ватажки терористів в Донецьку будуть визнані урядом України у вигнанні, а також блискавичним кидком сил російських окупантів на Київ.