Агітаторам передвиборчого штабу президента Петра Порошенка роздають брошури, в яких розповідають як переконувати виборців, про які досягнення повідомляти та як відповідати на незручні запитання.

Одну із таких брошур опублікував сайт theБабель

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Порошенка, вибори, агітатори, брошури

У штабі Порошенка планують залучити близько 100 тис. таких агітаторів. Наразі їх понад 60 тис.

«Ми створили безпрецедентну модель. Усіх (агітаторів – ред.) ми можемо відслідковувати в режимі реального часу», — сказав один із керівників штабу Порошенка.

Агітатори підписували договір, у якому зобов’язувалися не дискредитувати Порошенка, не займатися підкупом виборців та не працювати на інші штаби.

У брошурі, окрім ігор для формування командного духу та вправ для знайомства агітаторів між собою, присутні конкретні техніки та алгоритми дій, яких вони мають дотримуватися під час спілкування із виборцем. Зокрема, там радять справляти хороше враження, вислуховувати виборців, уникати монологів та шукати індивідуальний підхід до кожного.

Окрім цього, у брошурі агітатори також мають і відповіді на найпоширеніші критичні запитання стосовно Порошенка. Зокрема, їм кажуть про необхідність пояснення що таке автокефалія і навіщо вона потрібна Україні, що компанія Порошенка Roshen не працює в Росії та не торгує з нею, що підвищення тарифів було необхідним заходом для оздоровлення системи ЖКГ, а для тих, хто не може оплачувати, були запроваджені субсидії.