В аеропорту Абу-Дабі випадково знайшли найстарішого жителя планети. Чоловік показав свій паспорт, де зазначено, що він народився 8 серпня 1896 року.   

Про це повідомляє Daily Mail.

Імовірно, чоловік є найстарішим жителем планети. Його випадково помітили співробітники аеропорту.

Працівників аеропорту в ОАЕ здивував 123-річний індійський чернець Свамі Шивананда. Чоловік показав свій паспорт, де зазначено, що він народився 8 серпня 1896 року.

Імовірно, Шивананда є найстарішим жителем планети, але подавати заявку в Книгу рекордів Гіннеса він не став. Про це ченця просять навіть його учні.

Сам Шивананда виглядає значно молодшим за свої роки. За його словами, дожити до такого віку йому допомагають йога, дисципліна і целібат.

Чоловік у п’ятирічному віці залишився без батьків, і його віддали на виховання місцевому гуру. Пізніше він вирішив стати чернцем і відтоді веде скромне життя. Шивананда відмовився від сексу, їжі зі спеціями і навіть молока, масла і фруктів, вважаючи їх надто «вишуканою їжею».

Крім того, чоловік спить на підлозі, підкладаючи під голову дерев’яний брусок.

Раніше повідомлялося, що кількість довгожителів в Японії досягла рекордного рівня. Також стало відомо про те, що дагестанське весілля потрапило в Книгу рекордів Гіннеса.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, найстарішого жителяновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Олена Зеленська виступила на Конгресі педіатрів